Programista PHP

Poszukujemy kreatywnej, otwartej, chętnej do pracy i nauki osoby potrafiącej bezproblemowo zgrać się z młodym i ambitnym zespołem naszej firmy.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, nowatorskie oraz przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta, a także na w pełni nowoczesne oprogramowanie.

CEL: Znalezienie osób, które wspomogą nasz zespół programistyczny w codziennych zadaniach, jednocześnie stając się częścią tego zespołu.

OPIS STANOWISKA: Kandydat już pierwszego dnia pracy otrzymuje do realizacji indywidualny, projekt który pozwoli mu na szybkie wdrożenie. Praca Kandydata jest nadzorowana przez wyznaczonego z zespołu Programistę PHP. Od Kandydatów oczekujemy pełnego zaangażowania, samodzielności oraz zdobywania wiedzy również we własnym zakresie (z chęcią nakierujemy na konkretne pojęcia, podpowiemy w jakim kierunku pogłębić swoją wiedzę, udostępnimy naszą firmową bibliotekę, podzielimy się krótkimi, autorskimi manualami, które wyjaśniają wybrany problem).

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka PHP na poziomie bardzo dobrym,
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość obiektowego PHP,
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery, AJAX na poziomie bardzo dobrym,
  • Umiejętność korzystania z różnych wzorców programistycznych (m.in. MVC),
  • Praktyczna wiedza na temat relacyjnych baz danych MySQL, poparta przykładami wdrożeń,
  • Znajomość min. jednego z popularnych skryptów e-commerce (Woocommerce, Prestashop, Magento, Shoper) na poziomie umożliwiającym tworzenie rozszerzeń do wybranego w/w skryptu oraz wdrażanie sklepów od podstaw,
  • Znajomość min. jednego z popularnych skryptów CMS (WordPress, Drupal, Joomla) na poziomie umożliwiającym uruchomienie strony WWW od podstaw oraz modyfikację istniejącej strony,
  • Znajomość systemu Debian lub Ubuntu na poziomie umożliwiającym korzystanie z niego podczas codziennej pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (GIT),
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych (m.in. SOLID, DRY) oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania (poparta przykładami),
  • Znajomość min. jednego frameworka MVC (CodeIgniter, Symfony 2/3),
  • Umiejętność pisania testów automatycznych oraz ich realnego wykorzystania w codziennej pracy,
  • Umiejętność posługiwania się Dockerem,
  • Doświadczenie w pracy polegającej na integracji z usługami zewnętrznymi (np. poprzez API),
  • Umiejętność posługiwania się zasobami Internetu w celu odnajdywania odpowiedzi na pojawiające się podczas pracy problemy,
  • Zaangażowanie w pracę, sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Chęć nauki i dalszego samorozwoju,
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Zdolności interpersonalne umożliwiające osobie na tym stanowisku pomoc stażystom, niemającym doświadczenia w języku PHP.Znajomość dobrych praktyk programistycznych (SOLID, DRY) oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania.
OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy,
  • możliwości zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w dynamicznym, ambitnym, młodym zespole,
  • niecodzienne wyzwania,
  • gwarancję rozwoju osobistego,
  • dobre warunki współpracy,
  • premie projektowe,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • dostęp do firmowej biblioteki (do której co miesiąc przybywają nowe książki zgodnie z sugestiami programistów/stażystów),
  • realny wpływ na rozwój firmy.

Akceptowane Umowy: Umowa Zlecenia, Umowa o Dzieło, Umowa b2b.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres
e-mail: katarzyna.napieraj@innovationsoftware.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U Nr 133 poz. 883).”

W przypadku pytań bądź niejasności, zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Zapraszamy na spotkanie

Zdobądź rabat!

Zdobądź RABAT 5%
Wystarczy, że w ciągu 20 min prześlesz nam dane kontaktowe do siebie lub specyfikację Twojego projektu!