Project Manager

Poszukujemy kreatywnej, otwartej, chętnej do pracy i nauki osoby potrafiącej bezproblemowo zgrać się z młodym i ambitnym zespołem naszej firmy.

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, nowatorskie oraz przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta, a także na w pełni nowoczesne oprogramowanie.

CEL: Znalezienie osób, które wspomogą nasz zespół programistyczny w codziennych zadaniach, jednocześnie stając się częścią tego zespołu.

OPIS STANOWISKA: Kandydat już pierwszego dnia pracy otrzymuje projekt, za który jest odpowiedzialny – do obowiązków Kandydata należy jego zaplanowanie, realizacja oraz późniejsze zamknięcie projektu, w ustalonym czasie. Od Kandydatów oczekujemy pełnego zaangażowania, samodzielności oraz zdobywania wiedzy.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektem,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, motywacyjne oraz zdolności przywódcze,
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • bardzo dobra znajomość metod zarządzania projektami,
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość platformy Trello.
OFERUJEMY:
  • budowanie zespołu, zarządzanie nim oraz motywowanie pracowników,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem, zarządzanie Klientem, zarządzanie ofertami i umowami
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznym, ambitnym, młodym zespole,
  • dostęp do firmowej biblioteki (do której co miesiąc przybywają nowe książki zgodnie z sugestiami naszych pracowników),
  • realny wpływ na rozwój firmy.

Akceptowane Umowy: Umowa Zlecenia, Umowa o Dzieło, Umowa b2b.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres
e-mail: katarzyna.napieraj@innovationsoftware.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U Nr 133 poz. 883).”

W przypadku pytań bądź niejasności, zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz.

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Zapraszamy na spotkanie

Zdobądź rabat!

Zdobądź RABAT 5%
Wystarczy, że w ciągu 20 min prześlesz nam dane kontaktowe do siebie lub specyfikację Twojego projektu!