Aktualizacja oprogramowania sklepu

Bądź pewien, że posiadasz najnowszą możliwą wersję oprogramowania, gotową do spełniania wszystkich zadań. Aktualizujemy oprogramowanie sklepu, dbając przy tym o bezpieczeństwo danych wrażliwych, a także tworzenie kopii zapasowych. Sklep na zaktualizowanym oprogramowaniu działa płynnie, szybciej ładuje się w przeglądarce i jest przyjemniejszy w użytkowaniu.

Powiązane usługi

 • Dedykowane platformy sprzedażowe

  Budowa platform sprzedażowych

 • Dedykowane oprogramowanie

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Usprawnienia dla e-commerce

  Przyśpieszenie działania sklepu do nawet 1s

 • Modernizacje e-commerce

  Rozbudowa istniejących sklepów internetowych

 • maintenance sklepów internetowych

  Utrzymanie i rozwój sklepów internetowych

 • PHP Software House

  Stała opieka 24/7

 • stałe wsparcie programistyczne

  Reakcja na awarie do 2h

 • Programiści PHP

  Naprawa błędów

 • Programista Prestashop

  Wsparcie dla sklepów Prestashop

 • Programista WooCommerce

  Wsparcie dla sklepów Woocommerce

 • Programista Sylius

  Wsparcie dla sklepów Sylius

 • programiści php

  Pogotowie kryzysowe

Zalety aktualnego oprogramowania sklepu

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Przestarzałe oprogramowanie, nieposiadające najnowszych zabezpieczeń, jest bardziej narażone na ataki hackerskie czy wyciek danych. Zadbaj o bezpieczeństwo oferowanych przez Twoją firmę rozwiązań. Innovation Software zapewni kompleksowe wsparcie podczas aktualizowania i wdrażania zabezpieczeń w Twojej aplikacji, sklepie internetowym czy systemie.

TWOJA CYFROWA WIZYTÓWKA

Twój sklep internetowy, to miejsce styku klienta i firmy. Zmodernizowany sklep e-commerce pozwali wyróżnić się Twojemu biznesowi na tle innych. Zadbamy o to, aby był przejrzysty, intuicyjny, łatwy w obsłudze, przyjemny dla oka i kompatybilny z urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi.

NOWE FUNKCJONALNOŚCI

Nowsza wersja oprogramowania często idzie w parze z nowymi funkcjonalnościami i możliwościami, które będziesz mógł zaimplementować w Twoim sklepie internetowym.

SZYBSZE ŁADOWANIE SKLEPU

Sklep posiadający zaktualizowane oprogramowanie z reguły będzie ładował się szybciej, co znacznie wpłynie na komfort dokonywania zakupów on-line.

4 października 2023
Kto wchodzi w skład zespołu projektowego? – Software House to nie tylko programiści!

Dobry zespół to podstawa prowadzenia jakiegokolwiek projektu – nie tylko związanego z branżą IT. Projekty programistyczne mają jednak to do siebie, że zazwyczaj prowadzone są w języku niezrozumiałym dla przeciętnego śmiertelnika ? Programistyczny żargon, skróty myślowe, nazwy zaawansowanych technologii, które zwłaszcza dla początkujących mogą być trudne do odróżnienia. Co więc oznacza, że zespół będzie „dobry”? Dobry zespół to taki, […]

Czytaj więcej
21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do realizacji różnego rodzaju projektów […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej