Budowa platform sprzedażowych

Specjalizujemy się w tworzeniu platform sprzedażowych, dostosowanych do Twojego biznesu. Dbamy o to, aby platforma była prosta w obsłudze, intuicyjna, a także by bez problemów wyświetlała się na urządzeniach mobile i desktop. Platforma sprzedażowa to absolutny must-have dla każdej firmy zajmującej się handlem, również jeśli chcesz przenieść istniejącą już działalność off-line do sieci. Zleć budowę platformy od zera zespołowi Innovation Software. Doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Tworzymy platformy sprzedażowe od podstaw m.in. na Syliusie czy Symfony, stawiamy na autorskie rozwiązania, dostosowane do indywidualnych preferencji. Po zrealizowanym projekcie gwarantujemy opiekę programistyczną, utrzymanie i opiekę nad rozwojem Twojej platformy sprzedażowej.

Powiązane usługi

 • Dedykowane oprogramowanie

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Opieka programistyczna

  Utrzymanie i rozwój platform sprzedażowych

 • Modernizacja e-commerce

  Rozbudowa istniejących platform sprzedażowych

 • maintenance platform sprzedażowych

  Przyśpieszenie działania platformy do nawet 1s

 • Programista Symfony

  Wsparcie dla oprogramowania Symfony

 • Programista Sylius

  Wsparcie dla platform Sylius

 • sprawdzona firma programistyczna

  Pogotowie kryzysowe

 • PHP Software House

  Stała opieka 24/7

 • Stałe wsparcie programistyczne

  Reakcja na awarie do 2h

 • Programiści PHP

  Naprawa błędów

Zalety platform sprzedażowych

E-COMMERCE TO PODSTAWA

Platformy internetowe to absolutny must have dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją rozpoznawalność i poszerzać grono klientów. Autorska platforma oparta o Syliusa lub Symfony sprawdzi się w szczególności dla firm potrzebujących oprogramowania szytego na miarę, które sprosta im oczekiwaniom.

PRZENIEŚ DZIAŁALNOŚĆ STACJONARNĄ DO INTERNETU

Dedykowana platforma sprzedażowa to świetne rozwiązanie, kiedy masz już dobrze prosperujący biznes, ale nie prowadzisz jeszcze sprzedaży on-line. Wejdź do świata e-commerce z Innovation Software, zyskaj nowych klientów i zwiększ przychody z Twojej działalności dzięki niezawodnej platformie sprzedażowej.

GWARANCJA JAKOŚCI, OPIEKA I UTRZYMANIE PLATFORMY

Stawiamy na jakość wykonania. Cenimy sobie długoterminowe współprace z klientami z różnych branż. Po ukończeniu każdego projektu nasi klienci mogą liczyć na wsparcie programistyczne w przypadku serwisowania, aktualizacji oprogramowania czy rozwoju sklepu.

CUSTOMIZACJA ROZWIĄZAŃ

Budujemy platformy sprzedażowe dostosowane w 100% do potrzeb i wymagań Twojej firmy. Dostarczamy autorskie rozwiązania, których nie znajdziesz w żadnym gotowym szablonie. Dedykowana platforma pomoże Twojemu biznesowi dotrzeć do nowych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Blog

21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do […]

Czytaj więcej
7 września 2023
Współpraca z Software House - Jakie informacje przygotować przed rozpoczęciem współpracy z Software House’m? Co zawrzeć w specyfikacji, chcąc rozpocząć współpracę z SH?

Poszukiwania wykonawcy do realizacji projektu programistycznego bywają czasochłonne. Research firm programistycznych, przegląd ich portfolio, sprawdzenie, w jakich technologiach pracują wymaga sporo wysiłku. Wysyłając zapytanie ofertowe do wybranych Software House’ów należy pamiętać o kilku zasadach. Im lepszy research zrobimy, tym większe szanse, że uda Nam się dotrzeć do firm specjalizujących się w danym zagadnieniu. Im bardziej […]

Czytaj więcej
31 lipca 2023
Outsourcing vs zespół in-house – 6 dowodów na to, że powinieneś rozważyć współpracę z software house’m – część 2

Stajesz przed dylematem, czy warto zatrudnić software house jako wsparcie do realizowania celów biznesowych? Usługi programistyczne realizowane przez programistów na wynajem są dziś coraz częściej pojawiającym się rozwiązaniem, szczególnie w startupach i MŚP. Można wręcz powiedzieć, że wynajem programistów z firm typu software house jest dziś podstawą funkcjonowania biznesu w Internecie. Dwa główne rodzaje outsourcingu […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej