Migracja starszych aplikacji na nowszy framework

Migracja starszych aplikacji na nowszy framework może wydawać się procesem skomplikowanym i długotrwałym. Nie do końca jest to takie trudne, jak się wydaje. Nie zmienia to faktu, że przy zmianie oprogramowania warto skorzystać z pomocy specjalisty, który zadba o stworzenie bazy danych, kopii zapasowych systemu, konfigurację systemu czy integrację dotychczasowych elementów z nowymi funkcjonalnościami.

Powiązane usługi

 • Opieka nad sklepem internetowym

  Aktualizacja oprogramowania sklepu

 • Oprogramowanie dedykowane

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Maintenance aplikacji i sklepów internetowych

  Utrzymanie i rozwój starszych aplikacji i sklepów internetowych

 • Zarządzanie aplikacjami

  Migracja starszych aplikacji na nowszy framework

 • Programista Prestashop

  Wsparcie dla sklepów Prestashop

 • Programista WooCommerce

  Wsparcie dla sklepów WooCommerce

 • Programista Sylius

  Wsparcie dla programistów Sylius

 • Programista React Native

  Wsparcie dla aplikacji mobilnych React Native

 • Programista Symfony

  Wsparcie dla aplikacji webowych Symfony

 • Programista Laravel

  Wsparcie dla aplikacji webowych Laravel

 • PHP Software House

  Pogotowie kryzysowe

Zalety korzystania z usług Innovation Software

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, ze średnio 5-6 letnim stażem w branży IT. Zrealizowaliśmy liczne projekty od zera, a także mamy doświadczenie w przejmowaniu i kontynuowaniu projektów po innych zespołach developerów.

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

To jak wygląda i działa aplikacja mobilna czy webowa, a także sklep internetowy, pozwala wyróżnić się danemu biznesowi na tle innych. Zadbajmy wspólnie o to, aby wszystkie funkcjonalności działały bez zarzutów, oprogramowanie było aktualne, a design, czas ładowania i rozszerzenia odpowiadały najnowszym wymaganiom potencjalnych Klientów.

STAŁA OPIEKA 24/7

Oferujemy specjalną usługę całodobowego wspomagania w przypadku realizacji projektów Klientów, których oprogramowanie jest wyjątkowo narażone na awarie. Z Innovation Software możesz liczyć na błyskawiczne rozwiązywanie problemów i naprawę ewentualnych usterek.

DODATKOWE RĘCE DO PRACY

Chcesz zadbać o rozwój i utrzymanie istniejącej już aplikacji lub sklepu internetowego, ale nie masz funduszy na zatrudnienie programisty na pełny etat? Oferujemy usługę wsparcia bieżących procesów, uwzględniającą wykonywanie pojedynczych prac lub regularnego serwisu.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Po co przepłacać i budować aplikację od zera, skoro można zmodernizować istniejącą już aplikację czy sklep internetowy? Szanujemy Twój czas oraz fundusze i wolimy rozwijać istniejące już technologie, które są dobrze znane w Twojej firmie.

Blog & Nowości

Ciekawa wiedza ze świata IT

21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do […]

Czytaj więcej
7 września 2023
Współpraca z Software House - Jakie informacje przygotować przed rozpoczęciem współpracy z Software House’m? Co zawrzeć w specyfikacji, chcąc rozpocząć współpracę z SH?

Poszukiwania wykonawcy do realizacji projektu programistycznego bywają czasochłonne. Research firm programistycznych, przegląd ich portfolio, sprawdzenie, w jakich technologiach pracują wymaga sporo wysiłku. Wysyłając zapytanie ofertowe do wybranych Software House’ów należy pamiętać o kilku zasadach. Im lepszy research zrobimy, tym większe szanse, że uda Nam się dotrzeć do firm specjalizujących się w danym zagadnieniu. Im bardziej […]

Czytaj więcej
31 lipca 2023
Outsourcing vs zespół in-house – 6 dowodów na to, że powinieneś rozważyć współpracę z software house’m – część 2

Stajesz przed dylematem, czy warto zatrudnić software house jako wsparcie do realizowania celów biznesowych? Usługi programistyczne realizowane przez programistów na wynajem są dziś coraz częściej pojawiającym się rozwiązaniem, szczególnie w startupach i MŚP. Można wręcz powiedzieć, że wynajem programistów z firm typu software house jest dziś podstawą funkcjonowania biznesu w Internecie. Dwa główne rodzaje outsourcingu […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej