Programiści React Native

Z mobilnego internetu korzysta już średnio co druga osoba na globie. Oznacza to, że razem ze wzrostem użytkowników internetu w telefonie, rośnie liczba osób korzystających z aplikacji mobilnych. Aby stworzyć aplikację mobilną przyda się nie tylko zespół wykwalifikowanych programistów, ale także specjalne oprogramowanie np. React Native. Jest to zestaw narzędzi programistycznych, przeznaczonych do tworzenia m.in. aplikacji natywnych czy mobilnych. React Native pozwala na tworzenie aplikacji zarówno pod iOS jak i Android.

Usługi realizowane przy tym frameworku

 • Optymalizacja aplikacji

  Przyśpieszenie działania aplikacji

 • Wycena aplikacji

  Oprogramowanie na zamówienie

 • App Developer

  Budowa aplikacji mobilnych

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Zarządzanie aplikacjami

  Rozbudowa istniejących aplikacji

 • maintenance aplikacji

  Utrzymanie i rozwój starszych aplikacji

 • Modernizacja aplikacji

  Migracja starszych aplikacji na nowszy framework

 • Wsparcie programistyczne

  Pogotowie kryzysowe

 • React Native Software House

  Wynajem zespołu programistów

 • Outsourcing programistyczny React Native

  Body leasing programistów

Zalety korzystania z React Native

JEDEN KOD = WIELE PLATFORM

React Native to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Możemy w nim stworzyć więcej niż jedną platformę przy użyciu tego samego kodu, bez konieczności pisania go od nowa i dostosowywania do innego systemu operacyjnego.

POPULARNY JĘZYK PROGRAMOWANIA

React Native utworzono na podstawach ReactJS, a jego głównym językiem programowania jest JavaScript. Język ten jest na tyle popularny, że Twoja firma nigdy nie będzie musiała się martwić o brak specjalistów w tej dziedzinie.

SZYBSZY PROCES DEVELOPMENTU

Aplikacje w React Native tworzy się stosunkowo szybko – szczególnie te nieco prostsze, które często są tworzone przez wielu programistów, dzięki dostępowi do wspólnego kodu. React Native ma błyskawiczny czas kompilowania nowych zmian, dzięki czemu nie trzeba czekać na ich widoczność kilka minut, a wystarczy nawet kilka sekund.

ŁATWE AKTUALIZACJE I WPROWADZANIE ZMIAN

Wszystkie zmiany wprowadzamy tylko raz. Nie ma potrzeby aktualizowania każdej aplikacji osobno.

21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do […]

Czytaj więcej
7 września 2023
Współpraca z Software House - Jakie informacje przygotować przed rozpoczęciem współpracy z Software House’m? Co zawrzeć w specyfikacji, chcąc rozpocząć współpracę z SH?

Poszukiwania wykonawcy do realizacji projektu programistycznego bywają czasochłonne. Research firm programistycznych, przegląd ich portfolio, sprawdzenie, w jakich technologiach pracują wymaga sporo wysiłku. Wysyłając zapytanie ofertowe do wybranych Software House’ów należy pamiętać o kilku zasadach. Im lepszy research zrobimy, tym większe szanse, że uda Nam się dotrzeć do firm specjalizujących się w danym zagadnieniu. Im bardziej […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej