Tworzenie serwisów internetowych i aplikacji dla firm

Dobra platforma B2B powinna:

 • zostać dostosowana do każdego Klienta, czyli być szybka i bezawaryjna,
 • automatyzować działania i wspomagać dział sprzedaży,
 • ułatwiać śledzenie stanu zamówienia,
 • usprawniać płatności przez automatyczne generowanie faktur oraz przypominać kontrahentom o nieuregulowanych płatnościach.

Platformy B2B

Platforma B2B to, w najprostszym tłumaczeniu, oprogramowanie umożliwiające sprzedaż produktów w Internecie, czym przypomina tradycyjny sklep online. W przeciwieństwie do większości e-sklepów jest to jednak rozwiązanie zdecydowanie bardziej elastyczne i projektowane jest pod indywidualne potrzeby każdego Klienta, o czym świadczą aplikacje dla firm z naszego portfolio. Dzięki temu właściciel sklepu ma znacznie większą swobodę w budowaniu i skalowaniu swojego biznesu. Chcąc zapewnić naszym Klientom pełną obsługę w zakresie wsparcia IT dla prowadzonej działalności, w naszej ofercie znajduje się również tworzenie serwisów internetowych.

Dlaczego warto platformę B2B do swojego biznesu?

Tło
 1. Platformy ecommerce dają pełne bezpieczeństwo zarówno w zakresie przeprowadzania transakcji, jak i przechowywania danych. Pozwalają również na łatwą integrację z zewnętrznymi systemami CRM i ERP.
 2. Platformy B2B są łatwo skalowalne i umożliwiają na umieszczenie nawet kilku milionów produktów w sklepie internetowym.
 3. Oprogramowanie i aplikacje dla firm, na których bazują platformy B2B, jest stale aktualizowane i rozwijane przez producenta, co gwarantuje ciągły nadzór nad sklepem i bieżące dostosowywanie systemu do rynkowych oraz internetowych trendów. Na podobne wsparcie mogą liczyć Klienci, którzy powierzyli nam tworzenie serwisów internetowych.
 4. Projektowanie platform ecommerce to proces efektywny, dzięki temu, że większość rozwiązań bazuje na sprawdzonych fundamentach, zaś zaproponowane przez Klienta funkcjonalności są dołączane do gotowych systemów.
 5. Platformy B2B wyróżniają się wielofunkcyjnością i już nawet w podstawowej wersji dają Klientowi dostęp do zaawansowanych opcji, jak np. konfiguratora produktów, pozwalającego na przedstawienie i wizualizację wielu wariantów konkretnego produktu, bez konieczności wykonywania i umieszczana na stronie kilkuset fotografii.

Co możemy zrobić dla Twojej platformy B2B?

 • stworzyć platformę B2B w 100% dopasowaną do Twojej firmy,
 • przeprowadzić z Tobą konsultację i zaproponować rozwiązania dla działającej już w Twojej firmie platformy ecommerce,
 • stworzyć nowe autorskie moduły dla Twojej platformy B2B,
 • wprowadzić usprawnienia i modyfikacje,
 • przed rozpoczęciem zlecenia tworzymy makiety przedwdrożeniowe, dzięki czemu już na początku naszej współpracy możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja platforma B2B; podobna procedura jest, kiedy tworzymy i przedstawiamy aplikacje dla firm,
 • inne rozwiązania związane z platformami B2B: jeśli masz pomysł na jakieś inne wdrożenie lub problem do rozwiązania, śmiało – napisz do nas – chętnie omówimy z Tobą ten projekt i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie! Aplikacje dla firm i tworzenie serwisów internetowych nie mają dla nas tajemnic. Służymy wsparciem zarówno online, jak i w naszej siedzibie bądź w Twojej firmie. Wrocław – tu można nas znaleźć.

Chciałbyś porozmawiać o platformie B2B, by dowiedzieć się, jak wygląda tworzenie serwisów internetowych?

Zobacz nasze przykładowe wdrożenia platform B2B: