Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Od wielu lat jednym z naszych głównych zajęć jest projektowanie oraz tworzenie sklepów internetowych. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie informatyki. Naszym klientom oferujemy liczne możliwości udoskonalenia istniejących już sklepów internetowych, jak i projektowanie zupełnie nowych witryn działających w oparciu o wtyczkę woocommerce oraz oferując wsparcie techniczne w trakcie prowadzenia sklepu. Naszym miastem jest Wrocław, jednak współpracujemy z klientami z terenu całego kraju.

Dobry sklep internetowy powinien:

 • w przyjazny sposób reprezentować Twoje produkty,
 • ładować się błyskawicznie i wyglądać dobrze na urządzeniu potencjalnego Klienta,
 • posiadać jak najłatwiejszy proces zakupowy,
 • po prostu: być Twoim narzędziem biznesowym, zdobywającym dla Ciebie nowe zamówienia 24/7.

Dlaczego potrzebujesz dobrego sklepu internetowego?

 1. Aby móc zaprezentować swoje produkty na własnej platformie. Oczywiście, warto jest wystawiać produkty na portalach zewnętrznych typu Allegro, OLX, ale trzeba wziąć pod uwagę, że te portale pobierają swoją prowizję, którą we własnym sklepie można byłoby przeznaczyć na dodatkową promocję i marketing pod własną marką!
 2. Aby posiadać wszystkie zamówienia w jednym miejscu. Rozwiązania idealne to takie, które pozwalają realizować procesy logistyczne oraz wszelkie inne (jak np. marketingowe) z jednego narzędzia, jakim jest sklep internetowy.
 3. Aby móc obsługiwać dowolną liczbę Klientów w tym samym czasie. Co więcej, aby to robić, nie musisz drastycznie powiększać swojego zespołu, tak jak ma to miejsce w przypadku sklepu stacjonarnego.
 4. Jeśli masz sklep stacjonarny, to sklep internetowy będzie idealnym dopełnieniem i rozszerzeniem Twojej sprzedaży – pozwoli Ci on dotarcie do Klientów z całej Polski, a nawet z całego świata!
 5. Aby pozostawać w kontakcie z Klientem. Po każdym zamówieniu w sklepie internetowym pozostaje ślad w Twoim panelu. Możesz np. zaprosić Klienta do zapisania się do newslettera, w zamian za sympatyczny rabat, dzięki czemu będziesz mógł w przyszłości przesyłać do tego Klienta maile z ofertą – co pozwoli Twojemu Klientowi stać się Twoim Stałym Klientem!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

 • projektowanie stron sprzedażowych dla jednego lub kilku produktów,
 • tworzenie sklepu internetowego na oprogramowaniu Prestashop,
 • tworzenie sklepu internetowego na oprogramowaniu Woocommerce,
 • tworzenie sklepu internetowego na oprogramowaniu Shoper,
 • indywidualne wdrożenia / Moduły / Wtyczki do w/w, a także innych platform sklepowych,
 • Inne rozwiązania sprzedażowe: jeśli masz pomysł na jakieś inne wdrożenie lub rozwiązanie, śmiało – napisz do nas – chętnie omówimy z Tobą ten projekt i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie!

Jesteś zainteresowany wykonaniem podobnego sklepu internetowego?

Zobacz jakie sklepy możemy dla Ciebie wykonać: