Sklepy internetowe Prestashop

Od wielu lat jednym z naszych głównych zajęć jest tworzenie oraz modyfikacja sklepów internetowych Prestashop. Naszym Klientom oferujemy liczne możliwości udoskonalenia istniejących już sklepów internetowych, jak i projektowanie zupełnie nowych witryn. Oferujemy wsparcie techniczne w trakcie prowadzenia sklepu tzw. „opiekę miesięczną”. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednak współpracujemy z Klientami z całej Polski.

Kiedy sklep internetowy na Prestashopie będzie odpowiedni?

 • głównym celem sklepu jest prowadzenie podstawowej sprzedaży,
 • zależy Ci na rozwoju sklepu – Prestashop prężnie się rozwija, najnowsza wersja to 1.7 i na pewno nie ostatnia,
 • łatwy i intuicyjny panel administracyjny, który ułatwi Ci zarządzanie sklepem,
 • chcesz prowadzić swoją sprzedaż na rynkach zagranicznych, Prestashop obsługuje wiele walut,
 • Prestashop świetnie sprawdza się przy obsłudze podstawowego sklepu, jak również jako bardziej zaawansowana platforma sprzedażowa (B2B, B2C).

Dlaczego potrzebujesz dobrego sklepu internetowego?

 1. Aby móc zaprezentować swoje produkty na własnej platformie. Oczywiście, warto jest wystawiać produkty na portalach zewnętrznych typu Allegro, OLX, ale trzeba wziąć pod uwagę, że te portale pobierają swoją prowizję, którą we własnym sklepie można byłoby przeznaczyć na dodatkową promocję i marketing pod własną marką!
 2. Aby posiadać wszystkie zamówienia w jednym miejscu. Rozwiązania idealne to takie, które pozwalają realizować procesy logistyczne oraz wszelkie inne (jak np. marketingowe) z jednego narzędzia, jakim jest sklep internetowy.
 3. Aby móc obsługiwać dowolną liczbę Klientów w tym samym czasie. Co więcej, aby to robić, nie musisz drastycznie powiększać swojego zespołu, tak jak ma to miejsce w przypadku sklepu stacjonarnego.
 4. Jeśli masz sklep stacjonarny, to sklep internetowy będzie idealnym dopełnieniem i rozszerzeniem Twojej sprzedaży – pozwoli Ci on dotarcie do Klientów z całej Polski, a nawet z całego świata!
 5. Aby pozostawać w kontakcie z Klientem. Po każdym zamówieniu w sklepie internetowym pozostaje ślad w Twoim panelu. Możesz np. zaprosić Klienta do zapisania się do newslettera, w zamian za sympatyczny rabat, dzięki czemu będziesz mógł w przyszłości przesyłać do tego Klienta maile z ofertą – co pozwoli Twojemu Klientowi stać się Twoim Stałym Klientem!

Co możemy zrobić z Twoim Prestashopem?

 • stworzyć autorską grafikę dla Twojego sklepu na Prestashop,
 • pomóc w wyborze gotowego motywu graficznego, który w 100% dopasujemy do Twoich oczekiwań,
 • stworzyć sklep internetowy na oprogramowaniu Prestashop,
 • zainstalować gotowe wtyczki oraz moduły Prestashop,
 • stworzyć indywidualne rozwiązania takie jak np. integracje z hurtowniami i programami księgowymi typu Subiekt, autorski moduł składania zamówień indywidualnych, moduł do przekazywania datków na fundację, moduł do zbierania punktów lojalnościowych, moduł do integracji Prestashop z Ebay oraz innymi kanałami sprzedażowymi,
 • zaktualizować sklep ze starszej do najnowszej wersji Prestashop, bez konieczności stawiania sklepu od podstaw,
 • zaproponować opiekę miesięczną, która sprawi, że Twoje wtyczki będą zawsze zaktualizowane, a dzięki temu sklep gotowy do sprzedaży na najwyższych obrotach,
 • jeżeli masz pomysł na jakieś inne wdrożenie lub rozwiązanie, śmiało – napisz do nas – jesteśmy programistami i żaden moduł, wtyczka czy modyfikacja nie jest nam obca!

Chciałbyś podziałać z Prestashopem?

Zobacz nasze przykładowe realizacje Prestashop