Sklepy internetowe Woocommerce – projektowanie i tworzenie

Przygotowywanie oraz przebudowa sklepów internetowych Woocommerce to nasza specjalność, w której mamy wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się tworzeniem od podstaw całkowicie nowych sklepów www, a także optymalizacją oraz modyfikacją istniejących serwisów. Naszym Klientom służymy wsparciem technicznym po uruchomieniu witryny w ramach tzw. “opieki miesięcznej”. Naszą siedzibą jest Wrocław, ale realizujemy zlecenia z terenu całej Polski.

Dlaczego sklepy Woocommerce to odpowiednie rozwiązania?

 • zależy Ci na wysokiej sprzedaży, ale także na efektownej i zachęcającej do zakupu prezentacji asortymentu. Sklepy Woocommerce To dobra propozycja zwłaszcza dla firm oferujących produkty klasy premium oraz marki luksusowe,
 • szukasz rozwiązania, które zapewni możliwość rozwoju witryny. Sklepy Woocommerce to wtyczka do WordPress, która jest sukcesywnie rozwijana i wzbogacana o nowe opcje. Aktualnie dostępna wersja to 3.5. Możemy być pewni, że pojawią się kolejne,
 • to idealne rozwiązanie dla początkujących sprzedawców oczekujących prostego w obsłudze sklepu internetowego, dzięki któremu wejdą na rynek,
 • w Twoim sklepie będzie mniej produktów, ale zależy Ci na ich wyeksponowaniu,
 • myślisz o obsłudze Klientów z zagranicy i chcesz mieć możliwość obsługi wielu walut i języków. Sklepy Woocommerce udostępniają taką opcję.

Dlaczego potrzebny jest dobry sklep internetowy?

 1. Aby dysponować własną platformą do prezentacji produktów. Strona internetowa ze sklepem to podstawowe narzędzie dotarcia do Klientów. Można też oczywiście korzystać z zewnętrznych portali zakupowych, ale własna witryna dodaje firmie wiarygodności. Pozwala też uniknąć sporych kosztów, z którymi wiąże się korzystanie z takich platform jak Allegro i OLX.
 2. Aby zarządzać zamówieniami z jednego miejsca. Sklepy internetowe oferują zaawansowane systemy wspierające realizację szeregu skomplikowanych procesów związanych z realizacją zamówień. Dotyczy to także działań marketingowych.
 3. Aby sprostać obsłudze dowolnej liczby Klientów w jednym czasie. I wcale nie musi się to wiązać z koniecznością zatrudniania kolejnych pracowników. Automatyzacja procesów, którą zapewniają sklepy internetowe, pozwala realizować dużą liczbę zamówień przez stosunkowo niewielki zespół.
 4. By rozszerzyć działalność prowadzoną dotychczas w ramach sklepu stacjonarnego. Witryna internetowa pozwoli Ci zdobyć Klientów w całej Polsce, a nawet na świecie!
 5. By zdołać utrzymać stały kontakt z Klientem. Daje to szerokie możliwości skutecznych działań marketingowych. Do Klientów można Kierować newslettery, informować ich o aktualnych promocjach i proponować atrakcyjne rabaty. To doskonały sposób na pozyskanie stałych Klientów.

Co możemy zrobić z Twoim Woocommercem?

 • przygotować autorską szatę graficzną dla sklepu Woocommerce,
 • doradzić w wyborze motywów graficznych, a następnie dopasować je do Twoich oczekiwań,
 • przygotować od podstaw sklep internetowy przy użyciu oprogramowania Woocommerce,
 • wdrożyć do działania wtyczki oraz moduły Woocommerce,
 • zaproponować i przygotować zindywidualizowane rozszerzenia, np. systemy integrujące sklep z hurtowniami, oprogramowaniem księgowym typu Subiekt i licznymi modułami, służącymi m.in. zbieraniu zamówień indywidualnych, przekazywaniu datków na fundacje, zbieraniu punktów lojalnościowych i integracji z platformą eBay oraz innymi portalami sprzedażowymi
 • bezpiecznie zaktualizować system, w którego ramach działa sklep,
 • zaoferować wsparcie techniczne w postaci opieki miesięcznej, która gwarantuje, że wtyczki i wszystkie moduły w Twoim sklepie będą zawsze aktualne i kompatybilne ze sobą.
 • Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie dotyczące nowych rozwiązań w Twoim e-sklepie. Jesteśmy programistami i żaden moduł, wtyczka czy modyfikacja nie jest nam obca! Napisz do nas?

Chciałabyś podziałać z Woocommercem?

Zobacz nasze przykładowe realizacje WordPress / Woocommerce: