Budowa aplikacji mobilnych

Aplikacja mobilna to świetne narzędzie do prowadzenia sprzedaży, komunikowania się z odbiorcami Twojej marki, prowadzenia akcji promocyjnych czy programów lojalnościowych. Pozwala klientom mieć Twoje produkty i usługi na wyciągnięcie ręki, a raczej – na wyciągnięcie smartfona. Zbudujemy dla Ciebie aplikację na iOS lub Android, dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych Klientów. Aby stworzyć aplikację mobilną przyda się nie tylko zespół wykwalifikowanych programistów, ale także specjalne oprogramowanie np. React Native. Aplikacja mobilna stworzona od zera, napisana zgodnie z potrzebami i wymaganiami Twojej firmy przez doświadczonych specjalistów.

Usługi realizowane przy tym frameworku

 • Dedykowane oprogramowanie

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Opieka nad aplikacjami mobilnymi

  Aktualizacja oprogramowania

 • Maintenance aplikacji

  Wdrażanie nowych rozwiązań

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Wycena aplikacji

  Rozbudowa istniejących aplikacji

 • Opieka programistyczna

  Utrzymanie i rozwój aplikacji

 • Sprawnie działająca aplikacja mobilna

  Przyśpieszenie działania aplikacji

 • Programiści React Native

  Wsparcie dla aplikacji mobilnych React Native

 • Zespół specjalistów PHP

  Pogotowie kryzysowe

Zalety aplikacji mobilnych zbudowanych w React Native

APLIKACJA MOBILNA TO WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY

Jak Cię widzą tak Cię piszą. Aplikacja mobilna działająca na popularnych systemach operacyjnych iOS i Android to must have! Łatwa w obsłudze, intuicyjna i estetyczna aplikacja na smartfona wpłynie pozytywnie na postrzeganie Twojej firmy.

SZYBSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Aplikacje Mobilne oferują szereg możliwości: informacje o promocjach, nowościach, program lojalnościowy, newsletter, wygodne śledzenie przesyłki i wiele innych wygodnych rozwiązań dla Twoich klientów.

JEDEN KOD = WIELE PLATFORM

React Native to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Możemy w nim stworzyć więcej niż jedną platformę przy użyciu tego samego kodu, bez konieczności pisania go od nowa i dostosowywania do innego systemu operacyjnego.

SZYBSZY PROCES DEVELOPMENTU

Aplikacje w React Native tworzy się stosunkowo szybko – szczególnie te tworzone przez wielu programistów, dzięki dostępowi do wspólnego kodu. React Native ma błyskawiczny czas kompilowania nowych zmian, dzięki czemu nie trzeba czekać na ich widoczność kilka minut, a wystarczy nawet kilka sekund.

4 października 2023
Kto wchodzi w skład zespołu projektowego? – Software House to nie tylko programiści!

Dobry zespół to podstawa prowadzenia jakiegokolwiek projektu – nie tylko związanego z branżą IT. Projekty programistyczne mają jednak to do siebie, że zazwyczaj prowadzone są w języku niezrozumiałym dla przeciętnego śmiertelnika ? Programistyczny żargon, skróty myślowe, nazwy zaawansowanych technologii, które zwłaszcza dla początkujących mogą być trudne do odróżnienia. Co więc oznacza, że zespół będzie „dobry”? Dobry zespół to taki, […]

Czytaj więcej
21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do realizacji różnego rodzaju projektów […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej