Dlaczego warto wybrać Innovation Software?
Zobacz, co wyróżnia Nas w branży IT.
Poznaj Nasze zalety i sprawdź,
z jakimi branżami współpracujemy na co dzień.

Programiści, którym możesz zaufać

W 2023 roku Innovation Software znalazła się w gronie 10% najlepszych firm programistycznych, według portalu Clutch.co
Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Dlaczego warto wybrać Innovation Software?

Działamy w branży od 2015 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającym się software house’m, specjalizującym się w PHP. Nasz zespół stale się powiększa – obecnie liczy ok. 40 specjalistów.

Pozwala to na skalowalność zespołów projektowych. W każdej chwili możesz poprosić o wdrożenie kolejnych programistów do projektu lub o zmniejszenie zespołu projektowego.

Poza programistami (backend developer, frontend developer, fullstack developer) mamy na pokładzie Project Managerów, Testerów, Tech Leadów, a także zespół ds. Marketingu i Rekrutacji. Do teamu Innovation Software cały czas dołączają osoby odpowiadające na potrzeby nasze i naszych Klientów.

40+
specjalistów w zespole

skalowalny
zespół projektowy

dostęp do naszego
know-how

dobre
praktyki
programistyczne

Na przestrzeni lat, nasi programiści realizowali projekty w wielu technologiach, u Klientów z różnych branż. Rozpoczynając współpracę z Innovation Software automatycznie zyskujesz dostęp do całej naszej wiedzy i dobrych praktyk wypracowanych na przestrzeni ostatnich 8 lat.

Lata praktyki pozwalają na doskonalenie i usprawnianie wdrażanych rozwiązań. Dzięki stosowaniu dobrych praktyk programistycznych, takich jak SOLID, KISS, DRY, YAGNI pisany przez nas kod jest “czysty” i przejrzysty oraz długoterminowo wpływa na dobre utrzymanie rozwiązań.

Na co dzień pracujemy z kilkudziesięcioma technologiami. Specjalizujemy się w PHP i frameworkach Laravel i Symfony.

Sprawna komunikacja to u nas podstawa. Staramy się udzielać odpowiedzi na zapytania przesłane w dni robocze do godziny 15:00 tego samego dnia. Formalności, takie jak podpisanie umów i uzgodnienie zakresu prac, staramy się załatwiać na bieżąco – bez zbędnego przedłużania.

Po rozpoczęciu prac projektowych zawsze decydujemy się na formę komunikacji, preferowaną przez Klienta. To ty wybierasz, czy wolisz wymieniać się mailami, wiadomościami na Whatsappie, a może zdzwaniać się na Teams, Skype czy Google Meet.
Forma organizacji zadań do realizacji również będzie dostosowana do formatu obecnie działającego w Twojej Firmie. Aktualnie pracujesz na Trello, Jirze, Confluence? A może preferujesz inne narzędzie?

sprawna
komunikacja

wybór formy
komunikacji
należy do Ciebie

wycena z
estymacjami
maksymalnymi

gwarancja
dotrzymania budżetu

Po omówieniu planu na realizację zlecenia programistycznego, każdy z naszych Klientów może liczyć na dedykowaną ofertę wraz z wyceną, którą przygotowujemy gratis. Wycena zawiera estymacje maksymalne, dzięki czemu już na starcie wiesz, ile maksymalnie wyniesie Cię realizacja danego projektu. Dajemy gwarancję dotrzymania budżetu, przy jednoczesnej elastyczności w dostosowywaniu zakresu prac na etapie realizacji projektu.

Nie stosujemy systemu zaliczkowego, ani płatności po realizacji całego zlecenia. Rozliczamy się na bieżąco na podstawie faktur wystawianych co miesiąc za realnie przepracowany zakres godzin. Z reguły projekt dowozimy szybciej niż zakładaliśmy, a mniej przepracowanych godzin = niższe koszty.

Skupiamy się mocno na biznesie i celach Klienta, dobierając pod nie najlepsze dostępne rozwiązania. Stosujemy nieszablonowe podejście, które pozwala odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów w 100%. Zawsze proponujemy kilka alternatywnych rozwiązań, dając Ci możliwość wyboru. Naszym wiodącym językiem programowania jest PHP – stabilny, bezpieczny i łatwy w użyciu. Ta popularna, nowoczesna i stale rozwijana technologia jest przez Nas rekomendowana w projektach programistycznych również ze względu na swoją opłacalność. W porównaniu do korzystania z usług programistów specjalizujących się w innym stacku technologicznym, oprogramowanie budowane na PHP wychodzi naprawdę korzystnie.

Mimo, iż większość naszych Klientów współpracuje z Nami od kilku lat, naszą domeną jest brak narzucania długoterminowych zobowiązań. Obie strony mogą rozwiązać współpracę w dowolnym momencie. Podpisujemy ramowe, elastyczne umowy o współpracę. Dodatkowo z każdym Klientem podpisujemy NDA, która pozwala chronić interesy obu stron.

brak długoterminowych
zobowiązań

skupiamy się na Twoich
celach biznesowych

dokumentacja
projektowa

przekazujemy
prawa
autorskie

Dbamy o zorganizowany i uporządkowany proces projektowy od początku do końca prac programistycznych. W trakcie realizacji zlecenia prowadzimy dokumentację projektową, która jest podstawą budowania rozwiązań programistycznych w IT. Zawarte w dokumentacji opisy i wyjaśnienia pozwalają uniknąć nieporozumień na kolejnych etapach projektu. Prace prowadzimy w 1- lub 2-tygodniowych sprintach, a nasi Klienci mają stały dostęp do GITa z repozytorium kodu.

Chcąc zapewnić sprawny przebieg prac projektowych, dbamy o regularne testowanie kodu przez naszych Testerów. Zespół Testerów, który jest nieodłączną całego częścią procesu, odpowiada za bieżące testy jednostkowe i funkcjonalne. Ewentualne błędy są wyłapywane i poprawiane na bieżąco, dzięki czemu prace projektowe prowadzone są sprawnie, bez komplikacji i opóźnień.
Po zakończeniu działań nad autorskim oprogramowaniem przekazujemy w 100% prawa autorskie do wykonanych prac.

Sprawdź branże, z którymi współpracujemy

Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność mieliśmy przyjemność współpracować z licznymi firmami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
Nasi Klienci są reprezentantami różnych branż, takich jak:

branża
logistyczna

branża
odzieżowa

branża
farmaceutyczna

branża
motoryzacyjna

branża
budowlana

Rozwiązania programistyczne autorstwa Innovation Software na co dzień wykorzystywane są m.in. przez:

kancelarie

księgarnie internetowe

sklepy florystyczne

Jesteśmy otwarci na poszerzanie współprac o nowe branże

Twoja branża nie znajduje się jeszcze na liście Naszych współprac? To nie problem!
Jesteśmy specjalistami, którzy szybko się uczą. Gwarantujemy błyskawiczne wdrożenie się w nowy projekt.

DBAMY O OPROGRAMOWANIE NASZYCH KLIENTÓW

Sprawdź, z kim współpracujemy na co dzień

Skontaktuj się z Nami!

Jesteśmy dla Ciebie dostępni w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00.
Zadzwoń do Nas lub napisz – wybór preferowanej formy kontaktu należy do Ciebie!
Na wiadomości i formularze przesłane do godziny 15:00 staramy się odpisywać tego samego dnia.
Stawiamy na sprawne procesowanie zgłoszeń od naszych potencjalnych Klientów.

Porozmawiaj z Nami o współpracy programistycznej dla Twojej Firmy!

  • na wiadomości wysłane do godziny 15:00 odpowiadamy tego samego dnia,
  • gwarantujemy darmową wycenę projektu,
  • przeprowadzamy szczegółową analizę i wycenę projektu z estymacjami maksymalnymi,
  • nasz zespół stale się rozwija – obecnie liczymy 40+ specjalistów,
  • działamy w branży IT od 2015 roku,
  • Twoje cele biznesowe zawsze stawiamy na pierwszym miejscu,
  • zrealizowaliśmy dziesiątki autorskich projektów, a także rozwijaliśmy istniejące już aplikacje i platformy

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej