Wypróbuj współpracę programistyczną

Współpraca programistyczna i wynajem wykwalifikowanych programistów pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i niepotrzebnych nerwów. Stawiamy na jakość, terminowość i dobre relacje międzyludzkie. We współpracy z nami możesz liczyć na stałą i szybką komunikację w zrozumiałym dla Ciebie języku – od nikogo nie wymagamy znajomości specjalistycznych pojęć. Poszukujesz programisty do prac nad projektem part-time, a może szukasz całego zespołu programistów, wraz z Project Managerem i Testerami? Lepiej trafić się nie dało – napisz do nas!

Powiązane usługi

 • PHP Software House

  Wynajem zespołu programistów

 • Oprogramowanie dedykowane

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Outsourcing programistyczny

  Body leasing programistów

 • Zarządzanie projektami programistycznymi

  Project Management w IT

 • Programista PHP na godziny

  Wynajem programisty PHP

 • Programista Prestashop

  Wsparcie dla sklepów Prestashop

 • Programista WooCommerce

  Wsparcie dla sklepów Woocommerce

 • Programista Sylius

  Wsparcie dla sklepów Sylius

 • Programista React Native

  Wsparcie dla aplikacji mobilnych React Native

 • Programista Symfony

  Wsparcie dla aplikacji webowych Symfony

 • Programista Laravel

  Wsparcie dla aplikacji webowych Laravel

 • Programista Wordpress

  Wsparcie dla platform WordPress

 • PHP Software House

  Pogotowie kryzysowe

Zalety wynajmu programistów Innovation Software

WSPÓŁPRACA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zależy nam na tym, aby dokładnie poznać plany i potrzeby Twojej firmy i przydzielić ci najlepszych specjalistów w danej dziedzinie.

KOMPLEKSOWY PROCES

Innovation Software to nie tylko programiści, ale też testerzy czy project managerzy. Wynajem zespołu do realizacji projektu PHP to pakiet all-inclusive – dostajesz wykonawców, wraz z ich doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i dobrymi praktykami.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, ze średnio 5-6 letnim stażem w branży IT. Zrealizowaliśmy liczne projekty od zera, a także mamy doświadczenie w przejmowaniu i kontynuowaniu projektów po innych zespołach developerów.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Procesy rekrutacyjne bywają czasochłonne i uciążliwe, zwłaszcza, gdy chcesz rozwijać swój biznes, a nie masz specjalistycznej wiedzy w dziedzinie IT. Powiedz, kogo potrzebujesz, albo co planujesz stworzyć, a my zajmiemy się resztą!

Blog

21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do […]

Czytaj więcej
7 września 2023
Współpraca z Software House - Jakie informacje przygotować przed rozpoczęciem współpracy z Software House’m? Co zawrzeć w specyfikacji, chcąc rozpocząć współpracę z SH?

Poszukiwania wykonawcy do realizacji projektu programistycznego bywają czasochłonne. Research firm programistycznych, przegląd ich portfolio, sprawdzenie, w jakich technologiach pracują wymaga sporo wysiłku. Wysyłając zapytanie ofertowe do wybranych Software House’ów należy pamiętać o kilku zasadach. Im lepszy research zrobimy, tym większe szanse, że uda Nam się dotrzeć do firm specjalizujących się w danym zagadnieniu. Im bardziej […]

Czytaj więcej
31 lipca 2023
Outsourcing vs zespół in-house – 6 dowodów na to, że powinieneś rozważyć współpracę z software house’m – część 2

Stajesz przed dylematem, czy warto zatrudnić software house jako wsparcie do realizowania celów biznesowych? Usługi programistyczne realizowane przez programistów na wynajem są dziś coraz częściej pojawiającym się rozwiązaniem, szczególnie w startupach i MŚP. Można wręcz powiedzieć, że wynajem programistów z firm typu software house jest dziś podstawą funkcjonowania biznesu w Internecie. Dwa główne rodzaje outsourcingu […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej