Wynajmij zespół PHP

Nie trać czasu na wielostopniowe rekrutacje i budowanie zespołu programistów od zera. Zajmie ci to wieki! Już dziś zdecyduj się na rozwiązanie jutra – wynajem zespołu programistów. To nie tylko dodatkowe ręce do pracy, ale też wiedza specjalistyczna i lata doświadczenia w zakresie programowania, zarządzania projektami i testowania. Stosujemy metodyki zwinne, zorganizujemy proces prowadzenia projektu oraz jakościowych testów. Skorzystaj z możliwości outsourcingu i uzyskaj wsparcie w zakresie PHP, Symfony, Laravel, WordPress, Prestashop, React Native i nie tylko. Body leasing naszych programistów – dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Powiązane usługi

 • Zespół specjalistów PHP

  Współpraca programistyczna

 • Oprogramowanie dedykowane

  Oprogramowanie na zamówienie

 • Integracja systemów informatycznych

  Integracje z systemami zewnętrznymi

 • Outsourcing programistyczny

  Body leasing programistów

 • Zarządzanie projektami programistycznymi

  Project Management w IT

 • Programista PHP na godziny

  Wynajem programisty PHP

 • Programista Prestashop

  Wsparcie dla sklepów Prestashop

 • Programista WooCommerce

  Wsparcie dla sklepów Woocommerce

 • Programista Sylius

  Wsparcie dla sklepów Sylius

 • Programista React Native

  Wsparcie dla aplikacji mobilnych React Native

 • Programista Symfony

  Wsparcie dla aplikacji webowych Symfony

 • Programista Laravel

  Wsparcie dla aplikacji webowych Laravel

 • Programista Wordpress

  Wsparcie dla platform WordPress

 • PHP Software House

  Pogotowie kryzysowe

Zalety wynajmu programistów Innovation Software:

WSPÓŁPRACA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB I MOŻLIWOŚCI

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zależy nam na tym, aby dokładnie poznać plany i potrzeby Twojej firmy i przydzielić ci najlepszych specjalistów w danej dziedzinie.

KOMPLEKSOWY PROCES

Innovation Software to nie tylko programiści, ale też testerzy czy project managerzy. Wynajem zespołu do realizacji projektu PHP to pakiet all-inclusive – dostajesz wykonawców, wraz z ich doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i dobrymi praktykami.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów, ze średnio 5-6 letnim stażem w branży IT. Zrealizowaliśmy liczne projekty od zera, a także mamy doświadczenie w przejmowaniu i kontynuowaniu projektów po innych zespołach developerów.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Procesy rekrutacyjne bywają czasochłonne i uciążliwe, zwłaszcza, gdy chcesz rozwijać swój biznes, a nie masz specjalistycznej wiedzy w dziedzinie IT. Powiedz, kogo potrzebujesz, albo co planujesz stworzyć, a my zajmiemy się resztą!

Blog

4 października 2023
Kto wchodzi w skład zespołu projektowego? – Software House to nie tylko programiści!

Dobry zespół to podstawa prowadzenia jakiegokolwiek projektu – nie tylko związanego z branżą IT. Projekty programistyczne mają jednak to do siebie, że zazwyczaj prowadzone są w języku niezrozumiałym dla przeciętnego śmiertelnika ? Programistyczny żargon, skróty myślowe, nazwy zaawansowanych technologii, które zwłaszcza dla początkujących mogą być trudne do odróżnienia. Co więc oznacza, że zespół będzie „dobry”? Dobry zespół to taki, […]

Czytaj więcej
21 września 2023
Te rzeczy musisz wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy projektowej z firmą programistyczną

Szukasz programisty PHP, programisty Laravel czy innej technologii, dzięki której zrobisz kolejny krok w stronę rozwoju swojego biznesu? Firmy coraz częściej decydują się na outsourcing programistów, na przykład nawiązując współpracę z software house’m. Software house to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Najczęściej tego rodzaju firmy oferują doświadczonych programistów na wynajem do realizacji różnego rodzaju projektów […]

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub
zadzwoń pod nr: +48 534 737 735

  Wybierz plik
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Innovation Software Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzkiej 81-83 lok. 203; 51-130 Wrocław. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. W razie pytań prosimy o kontakt na: hello@innovationsoftware.pl. WięcejMniej